Wydarzenia z diecezji

Nawrócony portfel – spotkanie dla młodych 18+

TERMIN
4 lutego 2020
GODZINA ROZPOCZĘCIA
18:30
Miejsce wydarzenia
Kościół pw. św. Cyryla i Metodego w Poznaniu (ul. Wigury 5)
Ponad 2300 fragmentów Pisma Świętego mówi o finansach. Jak więc wskazówki zawarte w Biblii odnieść do swojego życia? Jak nawrócić swój portfel? Jak we właściwy mądry sposób zarządzać swoimi finansami? Jak dawać dziesięcinę, by ta przyniosła jak najlepszy owoc?
Nawrócony portfel – spotkanie dla młodych 18+

Na te i inne pytania postaramy się wspólnie odpowiedzieć we wtorek, 4 lutego, podczas spotkania dla młodych 18+.

Rozpoczniemy Mszą św. z kazaniem o godz. 18:30 w kościele pw. św. Cyryla i Metodego (ul. Wigury 5). Później wykład ks. Rafała Kucika (Asystent Oddziału KSM nr 42 na poznańskiej Ławicy, autor audiobooka “Złota zasada pomnażania pieniędzy”) i agapa. Zapraszamy studentów i osoby pracujące, KSM-owiczów i nie tylko.

Czujesz niedosyt formacji? Brakuje Ci pogłębionych dyskusji? Masz trudności z tym, jak być katolikiem w świecie osób niewierzących? Raz w miesiącu będziemy spotykali się, aby w gronie rówieśników przegadać istotne dla nas młodych tematy. To też świetna okazja do uzupełnienia formacji, którą masz w swoim oddziale.

Do dyskusji zaprasza młodzież z Oddziału KSM nr 78 na poznańskiej Woli. Duchową opiekę sprawować będzie ks. Maciej Kweiser.

Zobacz także