Wydarzenia z diecezji

Rekolekcje adwentowe 2019

TERMIN
13 grudnia 2019 do 15 grudnia 2019
Miejsce wydarzenia
Ośrodek rekolekcyjny w Konarzewie
Koszt uczestnictwa
85 zł
Dokładny adres
ul. Kościelna 2, 62-071 Konarzewo
Tegoroczne rekolekcje adwentowe będziemy przeżywać pod hasłem: "Jak budować relację z Bogiem?". Zadamy sobie kluczowe pytanie – kim jest dla mnie Pan Bóg? Ojcem, Nauczycielem, Przyjacielem? Czy stawiamy na mocne fundamenty jakimi są słuchanie i wypełnianie Słowa Bożego, przyjmowanie sakramentów i codzienna modlitwa?
Rekolekcje adwentowe 2019

Rekolekcje odbędą się w dniach 13-15 grudnia w ośrodku rekolekcyjnym w Konarzewie. Rozpoczniemy w piątek o godz. 18.00 a zakończymy w niedzielę około godz. 13.00. Opiekę duchową będzie sprawował ks. Tomasz Łukaszewski asystent oddziału KSM w Szamotułach.

Zgłoszenia

Koszt udziału w rekolekcjach wynosi 85 zł, możliwa jest zniżka z systemu motywacyjnego – za każdy spełniony punkt systemu przysługuje 1 zł zniżki (maksymalnie 10 zł). Informacja dotycząca stanu zebranych punktów zostanie rozesłana w komunikacie.

Zgłoszenia drogą mailową do 8 grudnia przyjmuje i udziela informacji druhna Monika Dynowska (monikadynowska00@gmail.com). Bardzo prosimy o podanie informacji dotyczących chorób i alergii.

Prosimy o zabranie:

  • oryginału karty zgłoszeniowej (skan prosimy przesłać w zgłoszeniach)
  • legitymacji KSM
  • Pisma Świętego
  • śpiworów
  • intrumentów muzycznych

Plan rekolekcji

Gorąco zachęcamy wszystkich do wspólnego przeżycia czasu adwentu w KSM-owym gronie!

Czekamy na Ciebie! GOTÓW?

Zobacz także